O nás

Kto sme?

Baví nás cestovanie, baví nás móda. Športujeme, chodíme do spoločnosti, užívame si hudobné festivaly, pracujeme. Používame batožinu, potrebujeme batohy, užívame si nákupy módnych kabeliek. Každý z nás potrebuje svoju tašku! My testujeme, vy používate.

Testujeme batohy za vás.

Kto pre Vás batohy testuje?

Malgi

Malgi

Stopárka, digitálna nomádka a tiež zakladateľka projektu BagBag. Testuje pre Vás batohy ako na dobrodružných cestách, tak pri tých pracovných. Najčastejšie lieta po svete s príručnou batožinou, ale náročným podmienkam dokáže vystaviť aj expedičný batoh.

Jarda

Jarda

Podnikateľ, ktorý batohy využíva predovšetkým na svoj notebook. A že ich skúšal niekoľko! Keď ho práve neprenáša z domu do kancelárie, zbalí ho so sebou do príručnej batožiny a cestuje do exotických destinácií.

Jana

Jana

Náš vrchný módny odborník a shopahoľko. Rozumie tomu, čo práve frčí a čo s čím zladiť. Je zaručene nemožné ju na ulici stretnúť bez perfektne zladeného batôžku či kabelky so zvyškom outfitu.

Adam

Adam

Najväčší dobrodruh z nášho tímu. Cestuje 90% svojho času a zvyšných 10 pobehuje po českých horách. Zúčastnil sa niekoľkých stopovacích súťaží, úspešne zvládol dokončiť preteky B7 a svojmu vybaveniu dáva zabrať. Vieme, že pokiaľ batoh prežije s Adamom, prežije všetko.

misa

Míša

Míša neustále pendluje medzi svojim českým a talianskym domovom. Preto nie je divu, že sa v kufroch a batožine do lietadla vyzná a na ich kvalite si potrpí. Mimo cestovania zbožňuje zvieratá (hlavne mačky a kone) a výberovú kávu.

Sabina

Sabina

Copywriterka, spisovateľka a blogerka. Naše poznatky z testovania prekladá do čítavých recenzných článkov. Nedávno vydala román Žena troch mužov a tiež prvú knižku pre deti s názvom Príhody placatého ňufáka.

Ako testujeme?

Nezávislé recenzie

Každý nami recenzovaný batoh (či iná batožina) prešiel naším testovaním. Batoh buď sami po dlhšiu dobu (minimálne niekoľko mesiacov) testujeme alebo spolupracujeme s osobou, ktorá produkt dlhodobo používa na potrebné účely a vystaví ho optimálnej záťaži. Pred spísaním recenzie prechádzame aj užívateľské recenzie a skúsenosti zverejnené na internete, ktoré v našom hodnotení tiež berieme do úvahy (v prípade, že sa vaše skúsenosti s konkrétnym produktom líšia od tých našich, neváhajte nás kontaktovať na info@bagbag.cz). Na základe všetkých týchto poznatkov je spísaná obsiahla recenzia s vypočítaním hlavných pozitív a negatív.

Výber najlepších produktov

Každoročne prechádzame najlepšie produkty v danej kategórii (príručná batožina, krosny, školské batohy a mnoho ďalších) a tvoríme alebo aktualizujeme články s vypočítaním tých najlepších v danej kategóriu. Do úvahy zahŕňame poznatky z našich vlastných testovaní, informácie od našich parterských obchodov a osôb spolupracujúcich na recenziách, užívateľské recenzie na internete, cenu a predávanosť za posledný rok. Potom si pre každú kategóriu zvlášť spíšeme kritériá, podľa ktorých vyhodnotíme X najlepších batohov/batožiny.

Ako zarábame?

Náš projekt funguje na tzv. affiliate spoluprácu. V prípade, že si zakúpite produkt vďaka nášmu odporúčaniu, náš partnerský obchod nám vyplatí malé percento z ceny. Neodporúčame však produkty iba našich partnerských obchodov, ale snažíme sa zachovať nezávislosť a objektivitu každého zoznamu a recenzie – preto nie vždy províziu za odporúčanie dostaneme.